Gembird notebook hűtőpad 15" (NBS-1F15-03) - Jelenlegi ára: 1 980 Ft
Szállítási idő:
2-4 munkanap
Gyártó:
Gembird
Gembird notebook hűtőpad 15" (NBS-1F15-03)
Ajánlott notebook méret 15"-ig
1db Ventilátor: 125 mm
Fordulatszám: 1000 RPM
Légszállítás 20 CFM
USB kábel: 0. 55 m
Méret: 330 x 250 x 27 mm